Türkçe

December 31, 1999

Selam,  3.227.235.216 [IP] adresi ile United States‘den Hoşgeldiniz.

Açık Rıza; Sizler, internet sitelerimize girerek tarafımıza sağlamış olduğunuz kişisel verilerinizin Kanun’a ve işbu 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun bir şekilde ve belirtilen amaçlarla işlenebileceğini bilmekte, kabul etmekte ve ayrıca işbu 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile Kanun kapsamında yapılması gereken aydınlatma yükümlülüğünün yerine getirildiğini, Sözleşme’yi okuduğunuzu, anladığınızı, haklarınızın ve yükümlülüklerinin bilincinde olduğunuzu beyan etmektesiniz.

Rotterdam, Hollanda Merkezli,  2000 yılında İstanbul,  Türkiye’de kurulan Blue Dolphins Containers® Uluslararası iki sektörde hizmet sağlar, yayın dili İngilizce’dir.

 • [ Uluslararası Nakliye Konteynerleri]
  20 yılı aşan tecrübesiyle Sadece [Uluslararası Denizcilik Konteynerlerinin Ticareti & Yönetimi], +200 ülkedeki konteynerlerin nihai varış noktalarına depodan nakliyelerinin organize edilmelerini, finans ve devir işlerini yönetir.

  [ Blue Dolphins Containers]1500 aşkın Uluslararası Konteyner Üreticisi, Hat Sahibi, Armatör, Tedarikçi, Faydalı Kargo Sahipleri, Okyanus Taşıyıcıları, Depolar, Terminaller, Onarım Tesisi, Demiryolu Taşıyıcıları, Barge Operatörleri ve Konteyner Taşımacılığı Şirketleriyle düzenli ilişki ve işbirliği içerisindedir. • WEB Tabanlı, Gerçek Zamanlı Veri Yönetim Sistemleri ve Yazılımları

  [Uluslararası Online İş Akış , Takip, Ön Muhasebe, Ekip, Ürün, Ekipman, Envanter, Web Tabanlı Veri Yönetim Yazılımları ve Referanslar]

  MySQL, Oracle, SQL Server, MS Access,  Postgre, Google Sheets ve Excel veritabanları için görsel olarak çekici web arayüzü oluşturur. Uygulamalarında kullanıcıları verileri arayabilir, ekleyebilir, düzenleyebilir, silebilir , içeri, dışarı aktarabilir, raporlayabilir.

  Kodlaması çok az olan veya hiç olmayan profesyonel web uygulamalarını Kullanıcı ONLINE DATA Yönetim Sistemleri otomatik kodlayarak oluşturulabilir.


  Veri Yönetim Ssitemleri

  …böylece web listelerini, ürünleri, hizmetleri, çalışanları ve müşterileri çevrimiçi olarak sadece kendi sunucu kontrolü altında güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz.

   Demo